kapat× Destek 02165910755

Mas Platform

Mas Platform başta forklift olmak üzere, platform ve vinç sektöründe “mükemmeliyetçi hizmet” anlayışıyla makine sektöründe faaliyet gösteren genç ve dinamik bir firmadır.

Mas Platform olarak vizyonumuz, kalite ve güvence ilkeleri adı altında sizlere verdiğimiz hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmetimizde siz müşterilerimize memnuniyeti kesintisiz bir şekilde sunmaktır. Yenilikçi, sağduyulu ve yapıcı tutum bilincine sahip olan Mas Platform, daima müşterilerine en yeni teknolojik ürünleri sunmayı hedefler.


Makine sektöründeki gücünün yanı sıra, Mas Platform vaatlerini gerçekleştirmesindeki en önemli ve asıl güç, sahip olduğu girişimci ruhtur. Yeni fikirlere yaptığımız yatırımların temelinde, yaratıcılığımız ve cesur girişimlere duyduğumuz arzu bulunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Yapıcı Tutum/Kararlılık

Çalışma hayatımızda karşılaştığımız zorluklar sonrasında ortaya çıkan durumun tekrar iyi gideceğine olan inancımız ve ‘iyimserlik hali’ hedeflerimizle ilgili bizi motive etmekte ve müşterilerimize vermekte olduğumuz güvencenin ebedi olmasını sağlamaktadır.

Girişimcilik

Risk alma tutkumuz ve yaratıcılığımızla, daima en yeni fikirlerimizi ve yatırım planlarımızı aktif tutarak sektörümüze bu bilinçle hizmet vermekteyiz.

Yenilikçi

Belirsizliklerle dolu iş dünyasında belirsizliği aşmanın yolu “yenilikçilikten” geçer. Yenilikçilik, müşteri tatminine yönelik yeni kaynaklar yaratmak demektir. Altermak olarak biz de bu düşünce yapısıyla sektörümüzde emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Yüksek Teknoloji

Yatırımlarımızı daima en yeni teknolojik gelişmeler üzerine yapmaktayız. Güncelliğe ve her daim yeni kalmaya öncelik veriyoruz.

Emniyet

İş ve işçi güvenliği daima en önde gelmektedir. Bu amaçla iş yerlerimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizin emniyetli olduğundan emin oluruz. Çalışanlarımız ve ailelerinin sağlık ve mutluluklarına önem veririz.

Kalite

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini beklentilerin daima üstünde tutar ve sürekli geliştiririz. Her zaman en iyi tedarikçilerle iş birliği yaparız

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.